Sport.pl

Wisła - Śląsk 1:1. Dariusz Wdowczyk: Kibice zobaczyli dobre spotkanie

- To było otwarte spotkanie z jednej i drugiej strony, czyli takie, które kibice lubią najbardziej - mówił po meczu Śląska z Wisłą trener krakowian Dariusz Wdowczyk.
Śląsk zremisował w Krakowie z Wisłą 1:1. Dla gospodarzy bramkę efektownym strzałem z ok. 16 metrów zdobył Czech Zdenek Ondrasek. Do wyrównania doprowadził Słowak Peter Grajciar.

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Wisły Dariusz Wdowczyk mówił: - Przede wszystkim myślę, że kibice zobaczyli dobre spotkanie, obfitujące w wiele sytuacji podbramkowych. Nie udało nam się wygrać, choć prowadziliśmy 1:0, ale trzeba przyznać, że Śląsk też miał swoje okazje do strzelenia gola. Było to otwarte spotkanie z jednej i drugiej strony, czyli takie, które kibice lubią najbardziej

- Szkoda, że uciekło nam zwycięstwo. Zdenek zdobył pięknego gola, lecz potem popełniliśmy błąd w defensywie, niepotrzebny rzut wolny, rykoszet i Miśkiewicz był bez szans. Ale o trzy punkty walczyliśmy do końca.

- Nadal walczymy o dziewiąte miejsce w lidze. Po dzisiejszym meczu utrzymaliśmy tę lokatę i chcemy, żeby tak było również po starciu z Podbeskidziem. Jedziemy do spadkowicza, który przez moment był w pierwszej ósemce. To pokazuje, jak brutalne potrafi być życie. Niemniej, jedziemy tam po trzy punkty, zakończyć dobrze ten sezon.

Więcej o: