Śląsk - Wisła 0:0. Marcin Kaczmarek: Jeden punkt to wszystko, co mogliśmy osiągnąć w tym meczu

Śląsk bezbramkowo zremisował z Wisłą Płock. Dla wrocławian był to już czwarty mecz w tym sezonie zakończony wynikiem 0:0.
O meczu Śląsk - Wisła Płock mówi trener "Nafciarzy" Marcin Kaczmarek: - Komentarz będzie krótki - myślę, że przy naszej dzisiejszej dyspozycji ofensywnej jeden punkt jest wszystkim, co mogliśmy osiągnąć. Patrząc na brak argumentów na połowie przeciwnika, to mogę pochwalić chłopaków za postawę w defensywie. Zagraliśmy drugi mecz bez straty bramki. Szanujemy ten punkt, biorąc pod uwagę przebieg meczu. W drugiej połowie Śląsk miał więcej z gry, ale sytuacji bramkowych było bardzo mało. Ten mecz nie był najwyższych lotów.

- Wprowadzając Arka Recę liczyłem, że po przechwycie będziemy w stanie stworzyć zagrożenie. Być może delikatny wpływ na naszą dyspozycję miało to, że mieliśmy mniej czasu na regenerację, ale głębszymi przemyśleniami podzielę się najpierw z moimi piłkarzami, bo myślę, że warto.