Pomocnik Śląska powołany do kadry narodowej. Może zagrać z reprezentacją Włoch

Pomocnik Śląsk Ostoja Stjepanović kolejny raz otrzymał powołanie do reprezentacji Macedonii na mecze eliminacyjne Mistrzostw Świata 2018.
Doświadczony środkowy pomocnik zagrał już w pierwszym spotkaniu grupy G, w którym Macedonia przegrała 1:2 z Albanią (mecz przerwano w 75. min ze względu na obfite opady deszczu przy wyniku 1:1 i dokończono następnego dnia). Stjepanović rozegrał 61 minut, zostając napomnianym wcześniej żółtą kartką.

31-latek znów znalazł uznanie w oczach selekcjonera reprezentacji Macedonii. Drużyna Stjepanovicia na początku przyszłego miesiąca rozegra dwa kolejne spotkania eliminacyjne. 6 października w Skopje podejmie Izrael, a trzy dni później, również w stolicy kraju, Włochów.