Kibic: Rezygnuje z karnetu na Śląsk

LIST CZYTELNIKA. Cena za karnet na mecze piłkarskiego Śląska jest o wiele za wysoka, tym bardziej że nie nastąpiły żadne poważne zmiany w zespole.
Śląsk nie kupił żadnego klasowego gracza, co mogłoby uzasadniać tak dużą podwyżkę. Rozumiem np. Real Madryt, który wydaje wielkie pieniądze na nowych graczy i na tej podstawie może podwyższać ceny biletów, karnetów czy też żądać większych nakładów od sponsorów. A jak to się ma we Wrocławiu? Jest dwóch nowych graczy pozyskanych za darmo, i to na uzupełnienie składu, więc z jakiego tytułu mają być tak wysokie ceny?

Wracając do braku niższych cen za karnety dla emerytów i rencistów, to uważam że jest to skandal, hańba, że nie szanuje się ludzi, którzy przez długie lata byli ze Śląskiem na dobre i na złe.

Ja jako 12-letni chłopiec w marcu 1959 r. oglądałem towarzyski mecz Śląska z Ruchem Chorzów i miałem okazję widzieć na tym stadionie 32-letniego wtedy Gerarda Cieślika, który po rundzie jesiennej 1959 r. zakończył piłkarską karierę. A więc mecze Śląska oglądam już ponad 50 lat!

W sezonie 2008/2009 miałem karnet na trybunę krytą, teraz rezygnuję z karnetu i wybiorę się tylko na kilka meczów.

Czy ceny karnetów na Śląsk są za wysokie? Wyślij swoją opinię na adres: listy@wroclaw.agora.pl