Ekstraklasa. Trener Śląska Wrocław Ryszard Tarasiewicz zostaje

Tarasiewicz w przyszłym sezonie nadal będzie prowadził drużynę Śląska. Tak zdecydowała w czwartek rada nadzorcza klubu.
Do spotkania rady nadzorczej, zarządu oraz szkoleniowca Śląska doszło około południa. Po rozmowach klub opublikował specjalnej oświadczenie. Czytamy w nim:

"Szkoleniowiec Śląska dokonał analizy zakończonego sezonu, przedstawiając jednocześnie plan wzmocnień zespołu przed nadchodzącymi rozgrywkami. Rada Nadzorcza przyjęła wyjaśnienia Ryszarda Tarasiewicza do wiadomości. Wspólnie ustalono, że celem na sezon 2010/11 będzie zajęcie miejsca w pierwszej piątce Ekstraklasy oraz walka o Puchar Polski. Jednocześnie Rada Nadzorcza zdecydowała, że w klubie powstanie stanowisko dyrektora sportowego, odpowiedzialnego za transfery i nadzorowanie pionu sportowego Śląska Wrocław."

Przypomnijmy, że w zakończonym już sezonie drużyna Śląska zajęła w tabeli ekstraklasy dziewiąte miejsce. Podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza w tym roku nie wygrali jedenastu meczów z rzędu, a utrzymanie zapewnili sobie na dwie kolejki przed końcem rozgrywek. Wrocławianie zwyciężyli jednak w dwóch ostatnich spotkaniach sezonu i to znacznie wzmocniło zachwianą wcześniej pozycje szkoleniowca.

Arkadiusz Onyszko przeszedł do Polonii Warszawa »