Terminarz rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy

W piątek, 6 sierpnia piłkarze ekstraklasy rozpoczęli sezon. Pierwsza część rozgrywek potrwa do 5 grudnia.
1. kolejka: 6 sierpnia, piątek: PGE GKS Bełchatów - Polonia Bytom (godz. 17.45), Górnik Zabrze - Polonia Warszawa (20). 7 sierpnia (sobota): Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin (19.15), Widzew Łódź - Lech Poznań (15.45). 8 sierpnia (niedziela): Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (17), Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów (14.45), Wisła Kraków - Arka Gdynia (19.15). 16 sierpnia, poniedziałek: Legia Warszawa - Cracovia (18.45). 2. kolejka (13-15 sierpnia)

KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze, Cracovia - Śląsk Wrocław, Korona Kielce - Widzew Łódź, Polonia Warszawa - Legia Warszawa, Lech Poznań - Arka Gdynia, Polonia Bytom - Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów - Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok - PGE GKS Bełchatów. 3. kolejka (20-22 sierpnia)

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, Polonia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin, Widzew Łódź - Wisła Kraków, Arka Gdynia - Górnik Zabrze, Polonia Bytom - Korona Kielce, Lech Poznań - Cracovia, PGE GKS Bełchatów - Ruch Chorzów, Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok. 4. kolejka (27-29 sierpnia)

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław, KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia, Legia Warszawa - PGE GKS Bełchatów, Jagiellonia Białystok - Lech Poznań, Wisła Kraków - Polonia Bytom, Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, Korona Kielce - Cracovia, Widzew Łódź - Polonia Warszawa. 5. kolejka (10-12 września)

Śląsk Wrocław - Lech Poznań, Polonia Bytom - KGHM Zagłębie Lubin, PGE GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk, Polonia Warszawa - Korona Kielce, Arka Gdynia - Widzew Łódź, Cracovia - Górnik Zabrze, Ruch Chorzów - Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków. 6. kolejka (17-19 września)

KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa, Widzew Łódź - Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze - PGE GKS Bełchatów, Wisła Kraków - Korona Kielce, Lech Poznań - Polonia Warszawa, Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok, Polonia Bytom - Ruch Chorzów, Lechia Gdańsk - Cracovia.

7. kolejka (24-26 września)

Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin, Korona Kielce - Śląsk Wrocław, PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków, Legia Warszawa - Lech Poznań, Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, Polonia Warszawa - Polonia Bytom, Cracovia - Arka Gdynia, Ruch Chorzów - Widzew Łódź. 8. kolejka (1-3 października)

KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia, Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, Legia Warszawa - Lechia Gdańsk, PGE GKS Bełchatów - Lech Poznań, Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok, Ruch Chorzów - Korona Kielce, Polonia Bytom -Widzew Łódź, Arka Gdynia - Polonia Warszawa. 9. kolejka (15-17 października)

Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa, Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin, Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów, Widzew Łódź - Legia Warszawa, Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Cracovia - Ruch Chorzów, Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom.

10. kolejka (22-24 października)

KGHM Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów, Polonia Bytom - Śląsk Wrocław, Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, Górnik Zabrze - Lech Poznań, Korona Kielce - Legia Warszawa, Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok, Polonia Warszawa - Cracovia, Arka Gdynia - PGE GKS Bełchatów. 11. kolejka (29-31 października)

Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin, PGE GKS Bełchatów - Widzew Łódź, Legia Warszawa - Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk - Korona Kielce, Lech Poznań - Wisła Kraków, Cracovia - Polonia Bytom, Ruch Chorzów - Arka Gdynia, Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa. 12. kolejka (5-7 listopada)

KGHM Zagłębie Lubin - Widzew Łódź, PGE GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław, Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów - Lech Poznań, Cracovia - Wisła Kraków, Górnik Zabrze - Polonia Bytom, Arka Gdynia - Korona Kielce. 13. kolejka (12-14 listopada)

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze, KGHM Zagłębie Lubin - PGE GKS Bełchatów, Lech Poznań - Lechia Gdańsk, Wisła Kraków - Legia Warszawa, Korona Kielce - Jagiellonia Białystok, Widzew Łódź - Cracovia, Polonia Warszawa - Ruch Chorzów, Polonia Bytom - Arka Gdynia. 14. kolejka (19-21 listopada)

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów, Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin, PGE GKS Bełchatów - Polonia Warszawa, Legia Warszawa - Arka Gdynia, Lechia Gdańsk - Widzew Łódź, Lech Poznań - Polonia Bytom, Górnik Zabrze - Korona Kielce, Jagiellonia Białystok - Cracovia. 15. kolejka (26-28 listopada)

KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk, Arka Gdynia - Śląsk Wrocław, Korona Kielce - Lech Poznań, Widzew Łódź - Górnik Zabrze, Polonia Warszawa - Wisła Kraków, Polonia Bytom - Legia Warszawa, Cracovia - PGE GKS Bełchatów, Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok. 16. kolejka (3-5 grudnia)

KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce, Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław, Polonia Bytom - PGE GKS Bełchatów, Cracovia - Legia Warszawa, Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk, Lech Poznań - Widzew Łódź, Arka Gdynia - Wisła Kraków, Polonia Warszawa - Górnik Zabrze.