Niespodzianka na Dzień Kobiet: Na Śląsk panie wejdą za darmo

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet środkowe spotkanie niepokonanych we Wrocławiu koszykarzy drugoligowego Śląska, panie będą mogły obejrzeć za darmo.
Darmowe bilety na spotkanie z Pogonią Prudnik, panie mogą odebrać w siedzibie klubu, w hali Kosynierka przy ul. Mieszczańskiej do wtorku, do godziny 18:00. Każda z pań dostanie maksymalnie dwie wejściówki - informują przedstawiciele drugoligowej ekipy.

Żyj sportem razem z nami, jesteśmy także na Facebooku - wroclaw.sport.pl>

- Zaznaczam, że bilety będziemy rozdawać tylko do wtorku do godziny 18:00, w środę ta promocja się kończy. Zachęcamy do jak najliczniejszego przybycia do hali, gdyż nie tylko podejmować będziemy ekipę z którą w pierwszej rundzie sezonu zasadniczego przegraliśmy, co zapowiada spore emocje sportowe, lecz na kibiców czekać będzie również szereg niespodzianek związanych ze zdobyciem przez nas prestiżowego Pucharu PZKosz - mówi Maciej Szlachtowicz, menedżer zespołu.

Mecz WKS Śląsk Wrocław - Pogoń Prudnik, w ramach rozgrywek drugiej ligi, grupy B, odbędzie się w środę, 7 marca o godzinie 18:00 w hali Kosynierka.