W środę rusza sprzedaż biletów na koszykarski turniej o Puchar Macieja Zielińskiego

10 i 15 zł będą kosztować wejściówki na rozpoczynający się w najbliższy weekend turnieju o Puchar Macieja Zielińskiego. To będzie ostatni sprawdzian I-ligowego Śląska Wrocław przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem 2012/2013. Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę.
W turnieju wystąpią czołowe zespoły z I ligi. Oprócz Śląska Wrocław będą to: SIDEn Toruń, prowadzony przez byłego trenera kadry i Prokomu Sopot - Eugeniusza Kijewskiego, a także AZS Radex Szczecin i Stal Ostrów. Podczas dwudniowego turnieju dojdzie również do ogłoszenia oficjalnych wyników plebiscytu na "Drużynę Marzeń" Śląska Wrocław.

W uroczystości historycznego odsłonięcia wizerunków największych zawodników

Śląska w historii, wezmą udział legendy wrocławskiego zespołu, m.in. Kazimierz Frelkiewicz, Jerzy Świątek i Maciej Zieliński.

Sprzedaż biletów na turniej rozpocznie się w środę. Będzie można je kupować w siedzibie klubu, przy ul. Mieszczańskiej 11 w środę od godz. 10 do 16, w czwartek i piątek od godz. 10 do 18 oraz w sobotę i niedzielę na godzinę przed pierwszym meczem. Wejściówki na jeden dzień turnieju kosztują 10 (ulgowe) i 15 (normalne).

Terminarz turnieju o Puchar Macieja Zielińskiego:

22 września (sobota)

16:00 - Stal Ostrów - Siden Toruń

18:30 - WKS Śląsk Wrocław - Radex Szczecin

23 września (niedziela)

14:00 - mecz bez udziału Śląska

17:00 - mecz z udziałem Śląska