Pogrom Śląska Wrocław i koszmarna kontuzja jednego z koszykarzy [DUŻO ZDJĘĆ]

Śląsk Wrocław rozgromił na wyjeździe Astorię Bydgoszcz 92:61. Podczas meczu doszło do dramatycznego zdarzenia. Zawodnik gospodarzy Mateusz Bierwagen doznał kontuzji po której leżał na parkiecie kilkanaście minut.
Na początku trzeciej kwarty Mateusz Bierwagen po walce o zbiórkę upadł na plecy. Nie wstawał. Sędzia przerwał mecz, żeby fizjoterapeutka zespołu i koledzy przesunęli go z boiska za linię końcową. Leżał na wznak. Próbowano mu nastawiać miednicę. Długo to trwało. W końcu, po kilkunastu minutach, zawodnik Astorii sam zdołał wstać i poszedł do szatni. Wrócił jeszcze w trakcie meczu i usiadł na ławce, ale już był przebrany.

- Mateusz ma przesuniętą miednicę, czuje jakiś ucisk na nerki. Będzie zbadany przez lekarza, żeby zobaczyć, co mu jest dokładnie - powiedział po meczu trener Astorii Jarosław Zawadka.