Mikołajkowy mecz koszykarskiego Śląska w "Kosynierce". Co sprezentuje kibicom Radosław Hyży?

Słodkie upominki dla najmłodszych, zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla wrocławskich domów dziecka oraz niespodzianka zaaranżowana przez Radosława Hyżego. To mikołajkowe atrakcje, które będą towarzyszyły dzisiejszemu pojedynkowi Śląska Wrocław z AZS-em Politechnika Poznań. Początek meczu o godz. 19.
Każdy, kto przyjdzie na dzisiejszy mecz w czapce św. Mikołaja będzie mógł kupić bilet w promocyjnej cenie 10 zł., czyli za prawie połowę mniej niż normalnie. Najlepiej i najbardziej kolorowo ubraną osobę na hali podkoszowy Śląska Radosław Hyży osobiście obdaruje przygotowanymi przez siebie prezentami. Póki co nie chce zdradzić o jakie upominki chodzi. Jak sam tłumaczy ma to być niespodzianka. Dodatkowo najmłodsi kibice, którzy zjawią się na spotkaniu z AZS-em Politechnika Poznań otrzymają specjalne słodkie upominki.

Podczas meczu odbędzie się także zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla wrocławskich domów dziecka. Kibice mogą przynosić artykuły szkolne oraz wszelkiego rodzaju pomoce naukowe, książki oraz gry planszowe i edukacyjne.

Bilety na mecz Śląsk - AZS można nabywać w siedzibie klubu przy ul. Mieszczańskiej dzisiaj od godz. 10 do 16 oraz na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego w kasach hali "Kosynierka".