Ostatnie dni przedsprzedaży biletów na mecz Śląska ze Zniczem Pruszków w hali Orbita

Tylko do piątku można kupować bilety na niedzielny mecz Śląska Wrocław ze Zniczem Pruszków. To ostatni pojedynek w tym sezonie, w którym kibice będą mogli obejrzeć wrocławską drużynę w hali Orbita
Mecz Śląska ze Zniczem będzie swego rodzaju powrotem do legendarnych pojedynków wrocławskiej drużyny z ówczesną Mazowszanką z lat 90., kiedy obie sięgały po mistrzowskie tytuły.

Bilety na ostatni w tym sezonie mecz Śląska w hali Orbita można kupować w siedzibie klubu przy ul. Mieszczańskiej, w środę od godz. 10 do 16 oraz w czwartek i piątek od godz. 10 do 18. Bilety kosztują od 5 do 25 zł. W dniu meczu, w niedzielę będzie można je kupić od godz. 12 w kasach hali Orbita. Ich cena wzrośnie jednak o 5 zł.

Przez cały czas wejściówki można nabywać za pośrednictwem portalu kupbilet.pl.

W ciągu ostatnich trzech dni przedsprzedaży każdy kibic do zakupionego biletu otrzyma kolekcjonerską kartę koszykarzy Śląska Wrocław, na której oprócz sesji zdjęciowej drużyny, znajduje się wizerunek jednego z zawodników oraz miejsce na autograf. Liczba kart jest ograniczona i nie są one dostępne w sprzedaży.

Mecz Śląsk - Znicz w niedzielę o godz. 14.