Koszykarski Mecz Gwiazd na żywo tylko w Hali Stulecia i internecie

Transmisję z Polsko-Czeskiego Meczu Gwiazd we Wrocławiu będzie można zobaczyć na stronie sport.tvp.pl. Retransmisje w TVP Sport.
Transmisja na stronie sport.tvp.pl rozpocznie się w niedzielę 24 lutego 2013 o godz. 13.45 i potrwa do godz. 17.30. Retransmisję Meczu Gwiazd będzie można zobaczyć na antenie TVP Sport w niedzielę o godz. 22 i w poniedziałek o godz. 18.

Spotkanie komentować będą Ryszard Łabędź i Adam Wójcik. W trakcie meczu planowane jest także studio z zaproszonymi gośćmi oraz wywiady prowadzone przez Macieja Jabłońskiego.

Można jeszcze kupić bilety na Mecz Gwiazd. W przedsprzedaży kosztują one od 20 do 50 zł. Dostępne są m.in. na portalu kupbilet.pl oraz punktach STS na terenie całego kraju. Więcej szczegółów na temat imprezy i wejściówek pod adresem www.asg-basketball.eu.

UWAGA, KONKURS!! Wygraj bilety na mecz

Z okazji Meczu Gwiazd przygotowaliśmy dla naszych czytelników specjalny konkurs, w którym do wygrania będą bilety na to wydarzenie. Żeby wygrać wejściówki, wystarczy w najbliższą środę o godz. 12 wejść na fanpage wroclaw.sport.pl na Facebooku i udzielić poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.