Sport.pl

Koncern PGE będzie sponsorem Turowa Zgorzelec przez najbliższe trzy lata

Polska Grupa Energetyczna w dalszym ciągu będzie sponsorem tytularnym Turów Zgorzelec. Nowa umowa ma obowiązywać przez najbliższe trzy lata.
Polub nas na Fejsie i żyj sportem razem z nami >>

- Otrzymaliśmy promesę, która zakłada, iż Polska Grupa Energetyczna będzie sponsorować nasz klub przez najbliższe trzy lata. Są to w chwili obecnej pewne deklaracje i obietnice połączone z ujęciem sponsorowania klubu w budżecie spółki - mówi w rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu przewodniczący rady nadzorczej KKS Turów Zgorzelec S.A., Józef Kozłowski.

Obecnie obie strony są na etapie negocjacji. Na razie nie wiadomo na jakie finansowe wsparcie mógłby liczyć Turów. Wiadomo jednak, że pieniądze, które ma przekazać koncern energetyczny PGE mają pozwolić drużynie na walkę o pierwszą czwórkę w koszykarskiej ekstraklasie oraz umożliwić jej start w europejskich pucharach. Wszystko wskazuje, że umowa zostanie podpisana po zakończeniu obecnego sezonu.

Przypomnijmy, że w przyszłym roku do użytku ma zostać oddana nowa hala w Zgorzelcu, która zastąpi wysłużony obiekt przy ul. Maratońskiej i będzie mogła pomieścić 3,5 tys. widzów. Jednym z jej sponsorów jest PGE.

Wrocław.Sport.pl ćwierka także na Twitterze >>

Więcej o: