Można kupować bilety na mecz Śląsk - AZS Koszalin w Pucharze Polski

Meczem z AZS-em Koszalin w najbliższy wtorek koszykarze Śląska Wrocław rozpoczną zmagania w Pucharze Polski. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane we wrocławskiej hali Orbita. Początek o godz. 19. Trwa sprzedaż biletów na ten pojedynek.
Polub nas na Facebooku i żyj sportem razem z nami >>

Śląsk rozpocznie zmagania w Pucharze Polski od starcia z brązowym medalistą poprzedniego sezonu. Pierwszy mecz I rundy Intermarche Basket Cup odbędzie się we Wrocławiu. Do rewanżu dojdzie dokładnie miesiąc później w Koszalinie.

Można już kupować bilety na wtorkowe spotkanie w hali Orbita. Wejściówki można nabywać od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 w siedzibie klubu przy ul. Mieszczańskiej 11. W dniu meczu bilety będzie można kupić przy Mieszczańskiej do godz. 15.30 i od godz. 17 w kasach basenowych przy ul. Wejherowskiej 34. Przez całą dobę bilety można kupować na stronie Kupbilet.pl. Pojedyncze wejściówki kosztują 5, 10, 15, 20 i 25 zł, rodzinne - 41 i 42 zł. W dniu meczu ich ceny wzrosną odpowiednio o 5 i 10 zł. Posiadacze karnetów na sezon 2013/2014 mają darmowy wstęp.

Klub ma także specjalną ofertę skierowaną dla grup zorganizowanych (powyżej 10 osób) ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 71 798 10 50.