Śląsk przygotował niespodziankę dla pań. Mecz z Treflem obejrzą za darmo

Z okazji Dnia Kobiet wszystkie panie, które do piątku do godz. 17 zjawią się siedzibie Śląska będą mogły odebrać darmowe bilety na sobotni pojedynek z Treflem Sopot w hali Orbita
Wrocław.Sport.pl ćwierka na Twitterze. Obserwuj nas >>

Z okazji dnia Kobiet nasz Klub po raz kolejny - tak jak to miało miejsce w I oraz II lidze - postanowił zrobić ukłon w stronę wszystkich pań, które chciałyby w sobotę o godz. 19 w hali Orbita przeżyć koszykarskie emocje.

Wszystkie panie, które dzisiaj do godz. 17 osobiście pojawią się w biurze klubu przy ul. Mieszczańskiej 11 otrzymają darmową wejściówkę na sobotni pojedynek Śląska Wrocław z Treflem Sopot.

Ponadto wszystkie panie, które przyniosą ze sobą karnet na cały sezon, otrzymają darmowe bilety na derbowy pojedynek Śląska z Turowem, który zostanie rozegrany we Wrocławiu już 13 marca o godz. 20.

Cały czas trwa także sprzedaż biletów na jutrzejszy pojedynek z Treflem. Bilety - w cenie od 10 do 52 zł - można nabyć dzisiaj w siedzibie klubu przy ul. Mieszczańskiej 11 do godz. 17, a także jutro przed meczem w kasach hali Orbita. Przez całą dobę wejściówki można kupować na stronie kupbilet.pl oraz we wszystkich punktach sprzedaży strony kupbilet.pl, a także w punktach STS we Wrocławiu oraz salonach Empik.