Koszykarska Ślęza Wrocław pozyskała nowego sponsora

Do Loży Sponsorów Ślęzy Wrocław dołączyła firma Libet - lider w produkcji kostki brukowej premium. Umowa będzie obowiązywała co najmniej przez rok.
- Bardzo jestem zadowolona, że tak prestiżowa firma jak Libet zasiadła w naszej Loży Sponsorów - mówi prezes 1 KS-u Ślęza Wrocław Katarzyna Ziobro-Franczak. - Dzięki wsparciu firmy Libet przed naszym klubem otwierają się kolejne możliwości rozwoju. Jestem przekonana, że współpraca przyniesie korzyści obu stronom - dodaje.

Już podczas ostatniego meczu Ślęzy z Wisłą Can-Pack Kraków logo firmy Libet było eksponowane na bandach wokół boiska oraz na koszulkach dzieci, które towarzyszyły zawodniczkom obu drużyn podczas prezentacji.

- Cieszę się, że możemy zasiadać w Loży Sponsorów Ślęzy Wrocław. Zależy nam na wspieraniu sportowych inicjatyw, szczególnie we Wrocławiu, w którym mieści się siedziba naszej firmy. Wierzę, że nasze zaangażowanie pomoże klubowi w osiąganiu celów, które stawiają sobie jego władze, jak i zawodniczki - mówi Thomas Lehmann, prezes zarządu Libet SA.

Firma Libet stała się posiadaczem pakietu sponsorskiego "Most Rędziński". Nazwy pakietów pochodzą od wrocławskich mostów, by podkreślić tożsamość najstarszego klubu sportowego w mieście.

- Drzwi do Ślęzy stoją otworem. Zachęcam do współpracy wszystkie firmy, oczywiście nie tylko te z Wrocławia. Zapraszam na nasz pokład, bo inwestowanie w Ślęzę wiąże się z wieloma korzyściami. Także tymi wizerunkowymi, których nie sposób przeliczyć na pieniądze - podkreśla prezes Ziobro-Franczak.