Zobacz, jak dojechać na zawody Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie

W najbliższy piątek i sobotę Szklarska Poręba będzie gościć nie tylko najlepszych zawodników w narciarstwie biegowym na świecie, ale także tysiące kibiców, którzy przyjadą wspierać ich na trasie. Zobacz, jak 17 i 18 lutego będzie można dojechać do Szklarskiej Poręby i na Polanę Jakuszycką.
W dniu zawodów nie będzie możliwości wjechania i zaparkowania na Polanie Jakuszyckiej, gdzie ulokowano start i metę. W jej okolicach znajdzie się tylko miejsce dla wozów transmisyjnych i ekip technicznych. Kibice, którzy przyjadą samochodami, będą mogli je zostawić na specjalnie przygotowanych parkingach na terenie Szklarskiej Poręby i Harrachova.

W piątek i sobotę na trasie Szklarska Poręba - Polana Jakuszycka w obu kierunkach będą kursowały oznakowane autobusy, którymi za okazaniem biletu wstępu na zawody będzie można bezpłatnie dojechać na trasę. Dodatkową komunikację na czas zawodów uruchomiło także miasto Jelenia Góra. Stąd będzie można dojechać do Szklarskiej Poręby zarówno pociągiem, jak i autobusem. Pociągi będą także kursowały z Harrachova.

Tutaj możesz zaplanować swoją podróż do Szklarskiej Poręby

Rozkład jazdy autobusów na trasie Jelenia Góra - Szklarska Poręba - Polana Jakuszycka

Pojedź pociągiem na Puchar Świata

Zobacz, gdzie będzie można zaparkować w Szklarskiej Porębie