Wygraj na naszym facebooku specjalny kalendarz z Mają Włoszczowską

Zdjęć było ponad 3 tys., ale ostatecznie wybrano 12 najlepszych. Tak, żeby na każdy miesiąc było inne, ładne, z wicemistrzynią olimpijską Mają Włoszczowską i Jelenią Górą. Tak właśnie wygląda specjalny kalendarz na 2013 rok, który wydało miasto. Specjalną wersję z podpisem zawodniczki CCC Polkowice będzie można wygrać na naszym facebooku we wtorek, czwartek i piątek.
- Chcieliśmy pokazać w nim piękną kobietę i sportsmenkę w pięknym mieście. Dla Mai było to też swego rodzaju przeżycie, bo zamiast wysilać się na rowerze, musiała znosić trudny bycia modelką. Spisała się jednak znakomicie - mówi Piotr Klementowski, doradca prezydenta Jeleniej Góry ds. mediów.

Kalendarz z Włoszczowską i Jelenią Górą będzie można kupować w księgarniach, a być może także w sieci Empik. Na razie wyprodukowano 1200 sztuk.

25 wyjątkowych kalendarzy z własnoręcznym podpisem zawodniczki CCC Polkowice będzie można wygrać na Facebooku wroclaw.sport.pl Pierwszy konkurs dziś o godz. 18. Kolejne w czwartek i piątek. Odpowiedzi na zadane pytania szukaj na naszej stronie internetowej wroclaw.sport.pl