Na mecz Polska - Mołdawia na razie sprzedano pięć tysięcy biletów

Na mecz piłkarskich reprezentacji Polski i Mołdawii we Wrocławiu sprzedano na razie niecałe pięć tysięcy biletów. Stadion Miejski pomieści prawie 43 tysiące widzów.
Mecz Polska - Mołdawia w eliminacjach do finałów piłkarskich MŚ 2014 rozegrany zostanie w najbliższy wtorek we Wrocławiu. Wcześniej, bo w piątek nasza reprezentacja w Podgoricy zmierzy się z Czarnogórą.

Do tej pory na wrocławskie spotkanie Polska - Mołdawia sprzedano niecałe pięć tysięcy biletów.

- Ale otwarta sprzedaż prowadzona jest dopiero od wtorku - zaznacza Agnieszka Olejkowska, rzeczniczka Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Wcześniej bilety mogli kupić tylko ci fani, którzy mają wyrobione karty Klubu Kibica reprezentacji Polski. Teraz wejściówki sprzedawane są już wszystkim chętnym. Bilety kosztują: 40, zł, 80 zł oraz 120 zł. Można je dostać na internetowej stronie kupbilet. pl.

Od czwartku bilety na pojedynek reprezentacji pojawią się w kasach Stadionu Miejskiego we Wrocławiu przy ul. Królewieckiej. Kasy będą czynne - poza niedzielą - od godz. 9 do 17. do dnia meczu.

Spotkanie Polska - Mołdawia zostanie rozegrane we wtorek o godz. 20.45. Reprezentacja przyleci do Wrocławia w sobotnie południe.