Krzysztof "Diablo" Włodarczyk kontra Francisco Palacios we Wrocławiu

22 wrześniao godzinie 20. we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się Walka o Mistrzostw Oświata WBC Wojak BOXING NIGHT pomiedzy Krzysztofem Włodarczykiem i Portorykańczykiem Francisco Palaciosem.
We wrocławskiej Hali Stulecia dojdzie do wielkiego rewanżu pomiędzy jedynym obecnie polskim mistrzem świata w boksie zawodowym Krzysztofem Włodarczykiem a Portorykańczykiem Francisco Palaciosem. Stawką pojedynku będzie należący do popularnego "Diablo" pas championa wagi junior ciężkiej prestiżowej federacji WBC.

Włodarczyk i Palacios po raz pierwszy spotkali się w ringu w kwietniu ubiegłego roku, na punkty zwyciężył wówczas Polak. Pretendent do tytułu zapowiada jednak, że we wrześniowym starciu postawi wszystko na jedną kartę i odbierze mistrzowi jego trofeum.

Oprócz walki wieczoru odbędą się m.in. cztery walki boksu zawodowego a jednym z zawodników będzie Mariusz Cendrowski z wrocławskiego klubu. Fanów boksu i innych sztuk walki bawić będą również występy m.in. tenora Marka Torzewskiego oraz hip-hopowej grupy Bezimienni.

Organizatorami wrześniowej gali są grupa KnockOut Promotions i Hala Stulecia. Bilety nabyć można w kasach centrum poznawczego w Hali Stulecia oraz na stronach internetowych hala stulecia.pl, ebilet.pl i ticketpro.pl, biletin.pl. Ceny, uzależnione od sektoru i miejsca: 2000 zł, 1300 zł, 800 zł, 600 zł, 270 zł, 150 zł, 120 zł, 100 zł, 80 zł a najtańsze 65 zł.

Więcej informacji na www.halastulecia.pl/boks