Na mecz Polska - Mołdawia sprzedano już 15 tysięcy biletów

Na jutrzejszy mecz Polski z Mołdawią, który odbędzie się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu sprzedano już 15 tysięcy biletów.
Wtorkowy mecz Polski z Mołdawią odbędzie się w ramach eliminacji do mistrzostw świata w 2014 roku. Do tej pory na spotkanie, które rozegrane zostanie we Wrocławiu sprzedano 15 tysięcy biletów.

Wejściówki kosztują 40, 80 i 120 zł. W dalszym ciągu można je kupować przez stronę: www.kupbilet.pl. Przy zakupie niezbędne jest podanie imienia, nazwiska i numeru PESEL.

Kiosk biletowy, w którym będzie można zakupić wejściówki znajduje się przy ul. Królewieckiej. Każda osoba może kupić maksymalnie pięć biletów, musi jednak podać dane osób dla których są przeznaczone. W dniu meczu kiosk będzie otwarty od godz. 9 do 21.

Przy zakupie biletów przewidziano zniżki dla rodziców lub opiekunów z dziećmi, osób powyżej 60 roku życia oraz kobiet. Więcej informacji tutaj.

Wraz z biletem będzie można nabyć przepustkę samochodową na parking wielopoziomowy znajdujący się na terenie stadionu. Cena przepustki wynosi 40 zł.

Dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach przygotowano pakiet w cenie 61 zł, obejmujący bilet dla osoby niepełnosprawnej, bilet dla osoby towarzyszącej oraz przepustkę na parking. Pakiet ten można kupić na stronie: www.klubkibicarp.pl. Mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli nabyć pakiet również poprzez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej.