Polska - Mołdawia: Jak dojechać na wrocławski Stadion Miejski

Polska zagra z Mołdawią na Stadionie Miejskim we Wrocławiu o godz. 20.45. Na czas meczu miasto uruchomiło specjalne linie tramwajowe i autobusowe
Przed meczem Polska - Mołdawia specjalne linie tramwajowe będą kursować w obu kierunkach na trasie Świdnicka - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Milenijna - Pilczycka - Królewiecka - Stadion Wrocław (linia T1) i na trasie Leśnica - Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Galeria Dominikańska (linia T2).

Tramwaje będą jeździć w godz. 18.30-20 co 15 minut. Ostatnie kursy przed meczem odbędą się o godz. 20 z ul. Świdnickiej linią T1 i o godz. 19.50 z Galerii Dominikańskiej o godz. 19.50. Z meczu będzie można wrócić tymi sami tramwajami, a także autobusem linii S2, który pojedzie na trasie Stadion Wrocław - Pilczycka - Hutnicza - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Rynek. Zarówno tramwaje, jak i autobusy będą kursowały mniej więcej co dwie minuty po zakończeniu meczu przez 30 minut.