Zbliża się wielka walka: Krzysztof "Diablo" Włodarczyk kontra Francisco Palacios

Już 22 września we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się wielkie starcie Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka z Francisco Palaciosem. Gala bokserska rozpoczyna się o godzinie 20:00, sprzedaż biletów już ruszyła.
We wrocławskiej Hali Stulecia dojdzie do wielkiego rewanżu pomiędzy jedynym obecnie polskim mistrzem świata w boksie zawodowym Krzysztofem Włodarczykiem a Portorykańczykiem Francisco Palaciosem. Stawką pojedynku będzie należący do popularnego "Diablo" pas czempiona wagi junior ciężkiej prestiżowej federacji WBC.

Włodarczyk i Palacios po raz pierwszy spotkali się w ringu w kwietniu ubiegłego roku, na punkty zwyciężył wówczas Polak. Pretendent do tytułu zapowiada jednak, że we wrześniowym starciu postawi wszystko na jedną kartę i odbierze mistrzowi jego trofeum.

- Tym razem nie zamierzam zostawiać losów walki w rękach sędziów, znokautuję Diablo i wrócę do Portoryko jako czempion. Włodarczyk skończy tę walkę na deskach! - odgraża się Palacios. "

- Na deskach to on będzie leżał - ze spokojem komentuje słowa rywala "Diablo". "Cholernie cieszę się, że będę mógł się z nim znów spotkać. Gwarantuję, że 22 września kibice zobaczą nokaut! - dodaje polski mistrz.

Oprócz walki wieczoru odbędą się m.in. cztery walki boksu zawodowego a jednym z zawodników będzie Mariusz Cendrowski z wrocławskiego klubu. Fanów boksu i innych sztuk walki bawić będą również występy innych artystów, swój występ zapowiedział m.in. słynny tenor Marek Torzewski. Będzie zatem okazja aby na żywo usłyszeć "Do boju Polsko" oraz hip-hopowa grupa Bezimienni.

Organizatorami wrześniowej gali są grupa KnockOut Promotions i Hala Stulecia. Bilety nabyć można w kasach Hali Stulecia oraz na stronach internetowych hala stulecia.pl, ebilet.pl i ticketpro.pl. Ceny, uzależnione od sektoru i miejsca. kosztują: 2000 zł, 1300 zł, 800 zł, 600 zł, 270 zł, 150 zł, 120 zł, 100 zł, 80 zł a najtańsze 65 zł. Więcej informacji na www.halastulecia.pl