Jak sprzedają się bilety na mistrzowską walką "Diablo" Włodarczyka z Palaciosem?

Na dzień przed walką o mistrzostwo świata kategorii WBC, pomiędzy Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem i Portorykańczykiem Francisco Palaciosem, która odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia, sprzedano czterdzieści procent biletów.
W sobotę we wrocławskiej Hali Stulecia dojdzie do wielkiego rewanżu pomiędzy jedynym obecnie polskim mistrzem świata w boksie zawodowym Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem a Portorykańczykiem Francisco Palaciosem. Stawką pojedynku będzie należący do Polaka pas championa wagi junior ciężkiej prestiżowej federacji WBC.

Mimo wysokiej rangi pojedynku, bilety sprzedają się średnio. Jak udało się ustalić portalowi wroclaw.sport.pl do piątku rano udało się sprzedać 40 procent z siedmiu tysięcy wejściówek, czyli 2,8 tys.

Bilety w dalszym ciągu można nabyć w kasach centrum poznawczego w Hali Stulecia oraz na stronach internetowych halastulecia.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl i biletin.pl. Ceny uzależnione są od sektora i miejsca i kosztują: 2000 zł, 1300 zł, 800 zł, 600 zł, 270 zł, 150 zł, 120 zł, 100 zł, 80 zł a najtańsze 65 zł.

Więcej informacji tutaj.