Coraz większe zainteresowanie mistrzowską walką "Diablo" Włodarczyka z Palaciosem

Na razie sprzedało się ponad 60 procent biletów na walkę o mistrzostwo świata kategorii WBC, pomiędzy Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem i Portorykańczykiem Francisco Palaciosem. Walka będzie ukoronowaniem Gali Boku, która odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia w sobotę o godz. 20.
W sobotę we wrocławskiej Hali Stulecia dojdzie do wielkiego rewanżu pomiędzy jedynym obecnie polskim mistrzem świata w boksie zawodowym Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem a Portorykańczykiem Francisco Palaciosem. Stawką pojedynku będzie należący do Polaka pas championa wagi junior ciężkiej prestiżowej federacji WBC.

Z godziny na godzinę bilety na walkę sprzedają się coraz lepiej.

- O momentu kiedy obydwaj bokserzy pojawili się we Wrocławiu znacznie wzrosło zainteresowanie walką - podkreśla Anna Hejno, kierownik działu marketingu i pr. wrocławskiej Hali Stulecia. - W ostatnich godzinach bilet sprzedają się dobrze i szybko ich ubywa. Z danych pochodzących z piątkowego południa wynika, że sprzedaliśmy ponad 60 procent biletów - zaznacza Hejno.

W sprzedaży jest siedem tysięcy wejściówek.

Bilety w dalszym ciągu można nabyć w kasach centrum poznawczego w Hali Stulecia oraz na stronach internetowych halastulecia.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl i biletin.pl. Ceny uzależnione są od sektora i miejsca i kosztują: 2000 zł, 1300 zł, 800 zł, 600 zł, 270 zł, 150 zł, 120 zł, 100 zł, 80 zł a najtańsze 65 zł.

Przed samą galą bilety będą do nabycia w dwóch wyraźnie oznaczonych kasach ustawionych na placu pod iglicą, które uruchomione będą od godziny 16:00. Kasa biletowa w Centrum Poznawczym czynna będzie od godziny 11:00 do 19:00. Czwarta kasa uruchomiona zostanie we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia (hol główny).

Więcej informacji tutaj.