Trenuj razem z "Gazetą": Wybraliśmy naszą drużynę, która wystartuje w Biegu Piastów

Wybraliśmy osoby do drużyny ?Gazety", która będzie trenować i przygotowywać się do startów, a 3 marca wystartuje w Biegu Piastów.
Podobnie jak w minionym roku, tworzymy drużynę "Gazety", która wystartuje w Biegu Piastów. Do naszej drużyny zaprosiliśmy 10 osób wybranych spośród zgłoszeń, które napłynęły do redakcji. Chcieliśmy, aby w zespole byli zarówno osoby, które zaczynają swoją przygodę z biegówkami bądź mają za sobą niewielki staż, jak i biegacze z większym stażem, którzy służyć będą debiutantom radami i doświadczeniem.

Ostatecznie w naszej drużynie znaleźli się: Wojciech Maciukiewicz z córką Barbarą, Zbigniew Malara, Anna Szubko, Agnieszka Pilch, Ireneusz Kontecki, Grzegorz Kalinowski, Adam Krakiewicz, Witold Odrzywołek, Iwona Knapik, Magda Bartoszewicz i dziennikarz "Gazety" Michał Chmielewski. Honorowym chorążym został Roman Gutek, a honorowym kapitanem marszałek województwa Rafał Jurkowlaniec - wszyscy oni pobiegną w Biegu Piastów.

Naszą drużynę zaopatrzymy w elementy stroju z logo "Gazety" i ufundujemy opłatę startową. W Biegu Piastów drużyna wystartuje na dystansie 26 km - to wielkie wyzwanie dla amatora. Jeśli naszemu zespołowi uda się ten dystans pokonać w komplecie, nikt nie zejdzie z trasy i wszyscy zmieszczą się w granicach pięciu godzin, naszą biegówkową misję uznamy za sukces.

Z osobami wybranymi do drużyny skontaktujemy się wkrótce i ustalimy plany najbliższych spotkań i treningów.