Można już kupować bilety na mecze Pucharu Davisa we Wrocławiu

Od piątku do niedzieli we wrocławskiej Hali Stulecia polscy tenisiści w ramach rozgrywek Pucharu Davisa zmierzą się ze Słowenią. Sprzedaż biletów już ruszyła.
Biało-czerwoni we Wrocławiu zagrają w składzie: Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot, Mariusz Fyrstenberg oraz Marcin Matkowski. To najmocniejszy skład, na jaki stać obecnie polską reprezentację prowadzoną przez Radosława Szymanika.

Polacy wrócili po rocznej przerwie do pierwszej grupy strefy euro-afrykańskiej rozgrywanej w ramach prestiżowego Pucharu Davisa. Jeżeli w 2013 r. naszym zawodnikom uda się odnieść zwycięstwo w trzech kolejnych spotkaniach, awansują do elitarnej grupy światowej. Pierwszą przeszkodą są Słoweńcy. Jeśli uda się ich pokonać, w kwietniu polscy tenisiści spotkają się z Republiką Południowej Afryki.

Kibice będą mogli kupić bilety albo na pojedyncze spotkania, albo 3-dniowy karnet uprawniający do obejrzenia wszystkich pojedynków w wybranych sektorach. Fani tenisa mogą wykupić miejscówki w sektorach B1 i D1 za 10 zł (3-dniowy karnet to koszt 25 zł). Bilety na sektory A1 i C1 warte są już 20 zł (natomiast karnet - 50 zł). Z kolei wejściówki na sektory A2, C2 oraz D2 kosztują 30 zł (karnet - 75 zł).

Wstęp na wszystkie sektory to koszt 10 zł - bilet ulgowy oraz 25 zł - karnet (oferta dotyczy: dzieci, młodzieży szkolnej, studentów oraz emerytów). Kasy przy Hali Stulecia czynne są w następujących godzinach:

środa (30 stycznia): godz. 12-19 

czwartek (31 stycznia): godz. 12-19 

piątek (1 lutego) - od godz. 10 

sobota (2 lutego) - od godz. 10 

niedziela (3 lutego): od godz. 10 

Program spotkań: 

piątek (1 lutego) - godz. 16 (dwa mecze singlowe) 

sobota (2 lutego) - godz. 13 (pokaz "tenis10"), godz. 14 (jeden mecz deblowy) 

niedziela (3 lutego) - godz. 12 (dwa mecze singlowe)