Agnieszka Radwańska zagra we wrocławskiej Hali Stulecia? Jest na to szansa

Wrocław chce zorganizować tenisowy mecz żeńskiej reprezentacji Polski o Puchar Federacji. Jeśli miasto otrzyma organizację tej imprezy, wówczas w Hali Stulecia zagra Agnieszka Radwańska - jedna z najlepszych tenisistek świata.
Reprezentacja Polski tenisistek kolejne mecze w ramach Pucharu Federacji rozegra 20 i 21 kwietnia. O tym, z kim zagramy i gdzie, zadecyduje losowanie. Przeprowadzone zostanie dziś w Londynie o godz.11.

Polki mogą spotkać się z: Belgią, Ukrainą, Francją lub Wielką Brytanią. Jeśli trafią na drużynę belgijską, to swoje mecze rozegrają na wyjeździe. Jeśli na kogoś z pozostałej trójki, wówczas o miejscu rozegrania pojedynków zadecyduje losowanie.

Nieoficjalnie wiemy, że Wrocław stara się o organizację tego turnieju, jeśli do imprezy dojdzie w Polsce. Mecze Pucharu Federacji rozgrywane byłyby w Hali Stulecia. Tam kilkanaście dni temu polscy tenisiści pokonali reprezentację Słowenii i przy blisko 6-tysięcznej publiczności awansowali do kolejnej rundy Pucharu Davisa. Wrocław świetnie przeprowadził te zawody, a tenisistów zachwyciła przede wszystkim doskonale dopingująca miejscowa publiczność.