Miedź Legnica przegrała z czołową drużyną I ligi ukraińskiej

Miedź Legnica przegrała z PFK Aleksandria 0:2. To druga porażka legniczan podczas zgrupowania w Turcji
Losy spotkania rozstrzygnęły się w drugiej połowie. W 66. minucie wynik otworzył Andrij Zaporożan. W 85. minucie podwyższył rezerwowy Wasyl Hrycuk.

- W tym meczu więcej było fizycznej walki niż taktyki. Wynik schodzi na drugi plan, bo przede wszystkim testowaliśmy różne ustawienia, a także sprawdzaliśmy młodych zawodników - powiedział trener Miedzi Bogusław Baniak.

W pierwszym sparingu "Miedzianka" przegrała 0:1 z ekstraklasowym Metalurgiem Donieck z Ukrainy.

Miedź Legnica - PFK Aleksandria 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 - Zaporożan (66.), Hrycuk (85.)

Miedź: Ptak - Bartczak, Tanżyna, Woźniczka, Zasada (75. Oleksa), Kasperkiewicz (30. Łuszkiewicz), Marciniak (61. Mowlik), Alexandre (46. Nowacki), Łobodziński (58. Madejski), Lenkiewicz (69. Kuciński), Zakrzewski (58. Grzegorzewski)

PFK: Zarubin - Zaporożan (80. Hordia), Nazarenko (46. Basow), Łobojko, Protić (65. Szendrik), Bondarenko (46. Banada), Browczenko (65. Kołesnyczenko), Motuz (60. Hrycuk), Kicza (70. Sołomka), Piczkur (46. Mykycej), Kołomojeć (46. Szewczenko)