Żużlowiec Betardu ostro pracuje. Schudł siedem kilogramów

Żużlowiec Betardu Sparty Wrocław -Tai Woffinden pochwalił się na Twitterze, że od początku stycznia schudł siedem kilogramów. Anglik ostro pracuje nad tym, by od początku sezonu być w dobrej formie.
Woffinden w zeszłym sezonie był jednym z najlepszych zawodników wrocławskiej drużyny, a działacze liczą, że podobnie będzie w nadchodzących rozgrywkach. W nich Anglik będzie również występował w prestiżowym cyklu Grand Prix. Woffinden na Twitterze pochwalił się, że od początku stycznia stracił już siedem kilogramów. Zawodnik, podobnie jak jego koledzy z wrocławskiej drużyny ostro pracuje, by od początku sezonu Enea Ekstraligi być w jak najlepszej dyspozycji. Wrocławianie nowe rozgrywki rozpoczną za dokładnie miesiąc. 1 kwietnia Betard w pierwszym meczu zmierzy się na wyjeździe Lechmą Startem Gniezno.

Pierwsze sparingi przed nowym sezonem zaplanowane są na 16 oraz 17 marca. W obu terminach rywalem Betardu Sparty będzie Fogo Unia Leszno. Przypominamy także o możliwości zakupu karnetu na mecze Sparty w sezonie 2013. Najtańszy karnet ulgowy w obecnym etapie przedsprzedaży to koszt 165 zł, zaś karnetu normalnego - 245 zł! Karnety z 10-procentową zniżką na mecze drużyny w sezonie 2013 będzie można nabywać do 29 marca.