Trzy czerwone kartki dla piłkarzy Miedzi! Legniczanie w ósemkę zremisowali w Łęcznej 2:2

Piłkarze Miedzi Legnica zremisowali wyjazdowy mecz w Łęcznej z Bogdanką 2:2, mimo że prowadzili już 2:0. Sędzia wyrzucił z boiska trzech graczy Miedzi - Banego, Bartczaka i Wołczka!
Mecz był bardzo dramatyczny. Początkowo przewaga należała do Miedzi. W 19. min, po faulu na Nowackim, sędzia podyktował rzut karny dla legniczan. Pewnie wykorzystał go Grzegorzewski i Miedź prowadziła 1:0. Dziesięć minut potem sytuację sam na sam wykorzystał Zasada i było 2:0 dla gości.

Kluczowym momentem pojedynku okazały się ostatnie minuty I połowy. W 37. min drugą żółtą kartką został ukarany mateusz Bany i legniczanie musieli grać w osłabieniu. Dodatkowo tuż przed przerwą w zamieszaniu pod bramką Zuber trafił do siatki i było już tylko 2:1 dla ekipy trenera Baniaka.

W drugiej połowie na boisku zrobiło się bardzo nerwowo. W 69. min Kalkowski z Bogdanki doprowadził do remisu. Było 2:2.

W 76. min Grzegorz Bartczak otrzymał drugą żółtą kartę, goście grali więc w dziewięciu i bronili tylko remisowego wyniku. W doliczonym czasie gry Miedź straciła trzeciego zawodnika - z boiska wyleciał Wołczek za uderzenie łokciem rywala w twarz.