Betard przygotowuje się do meczu z Unibaxem. We Wrocławiu pojawili się zagraniczni zawodnicy

Inauguracja żużlowej Enei Ekstraligi zbliża się wielkimi krokami. We Wrocławiu trwają intensywne treningi przed niedzielnym meczem z Unibaxem Toruń. Wczoraj po raz pierwszy na Stadionie Olimpijskim jeździli zagraniczni żużlowcy Betardu Sparty.
Polub nas na Fejsie i żyj sportem razem z nami >>Żużlowcy Betardu mają za sobą trzy dni treningów. W czwartek po raz pierwszy menedżer drużyny Piotr Baron miał do dyspozycji wszystkich zawodników, którzy zostali zgłoszeni do niedzielnego meczu w Toruniu. We Wrocławiu pojawili się zagraniczni zawodnicy - Tai Woffinden, Troy Batchelor oraz Peter Ljung. Wczoraj na torze żużlowcy spędzili blisko osiem godzin. Dziś także mają wyjechać na tor, ale pod warunkiem że pozwoli na to pogoda.

- Decyzję o kształcie dzisiejszego treningu podejmę o godz. 13. Jeżeli przestanie padać, wówczas powinniśmy dzisiaj jeszcze pojechać ok. 16-17. Jeżeli deszcz nie ustąpi, wtedy najprawdopodobniej odwołam trening i pojedziemy trochę w sobotę - powiedział menedżer wrocławskiej drużyny.

Mecz Betard - Unibax w niedzielę o godz. 18.

Betard z licencją na starty

Wczoraj wieczorem na oficjalnej stronie wrocławskiego klubu pojawiła się informacja, że Betard Sparta otrzymał licencję bezwarunkową na starty w tegorocznych rozgrywkach Enea Ekstraligi. Decyzję podjął Zespół ds. Licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej na sezon 2013. Wrocławski klub spełnił wszystkie wymogi nakreślone przez Polski Związek Motorowy, a licencja jest ważna przez cały 2013 rok.

Wrocław.Sport.pl ćwierka na Twitterze >>