Sport.pl

Żużlowcy i trener Betardu po porażce w Toruniu: Nikt się nie spodziewał, że zdobędziemy aż tyle punktów

Betard Sparta Wrocław przegrał w Toruniu z drużyną Unibaksu 40:50, ale mimo to zarówno menedżer Piotr Baron, jak i jego podopieczni byli zadowoleni. - Za nami trudny mecz i myślę, że nikt nie spodziewał się, że zdobędziemy aż tyle punktów, a to się nam udało - powiedział Troy Batchelor.
Spotkanie w Toruniu było pojedynkiem zespołu celującego w mistrzostwo Polski (gospodarze) i marzącego o utrzymaniu (goście). Mimo to dostarczyło wielu emocji. Wrocławianie, choć przegrali 10 punktami, nie dali się faworytowi stłamsić. - Gratulacje dla drużyny z Torunia, która pojechała świetnie. Uważam, że my też pojechaliśmy dobry mecz. Widowisko było ciekawe i należało się to kibicom. Wiem, że wszyscy spodziewali się, iż zrobimy znacznie mniej punktów, jednak pokazaliśmy, że mamy potencjał i charakter - powiedział menedżer wrocławian Piotr Baron - cytowany przez portal sportowefakty.pl. Tego samego zdania był Troy Batchelor, który zwrócił uwagę, że w Toruniu występuje przecież były mistrz świata - Tomasz Gollob, który w tym spotkaniu w toruńskich barwach debiutował. - Za nami trudny mecz i myślę, że nikt nie spodziewał się, że zdobędziemy aż tyle punktów, a to się nam udało. Zgadzam się z naszym trenerem, powalczyliśmy, pokazaliśmy charakter, a to może dać nam niedługo ligowe punkty - podkreślał Troy Batchelor.

Następny mecz Betardu Sparty odbędzie się 18 kwietnia w Gnieźnie. Przeciwnikiem wrocławian będzie Lechma Start. Z tym zespołem Betard miał zmierzyć się w pierwszej, przełożonej ostatecznie kolejce.

Więcej o:
Komentarze (1)
Żużlowcy i trener Betardu po porażce w Toruniu: Nikt się nie spodziewał, że zdobędziemy aż tyle punktów
Zaloguj się
  • wroclawianin93speedway

    Oceniono 2 razy 2

    szkoda, że wrocławianie byli pozbawieni emocji przezywania meczu. Do 14 biegu wazyły się losy meczu, a my skazani byliśmy tylko na przeczytanie suchego wyniku po meczu. Tak chyba nie wygląda propagowanie żużla w mieście?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX