Lider Betardu krytycznie: Pojechałem słabo, brakowało moich punktów

Betard Sparta Wrocław przegrał w Gnieźnie ze Startem Lechmą 41:49, a po meczu krytyczny w stosunku do siebie był szczególnie jeden z liderów zespołu Tomasz Jędrzejak - Moich punktów brakowało drużynie. Pojechałem słabo - ocenił popularny ?Ogór?, który zdobył sześć punktów.
Dla wrocławian była to druga porażka w sezonie. Znów dość nieznaczna, bo wcześniej Betard przegrał na wyjeździe z Unibaxem Toruń 40:50. Tym razem jednak przeciwnikiem drużyny menedżera Piotra Barona nie była ekipa aspirująca do ligowego złota, ale ligowy beniaminek. Brak punktów jest więc pewnym rozczarowaniem. - Mieliśmy za dużo wpadek, trochę defektów i ogólnie popełniliśmy sporo błędów. Myślę, że poprzeczkę zawiesiliśmy całkiem wysoko, bo mecz był dość wyrównany do pewnego momentu. Potem jednak przestało się to nam układać i w konsekwencji przegraliśmy - ocenił Piotr Baron cytowany na portalu sportowefakty.pl. Ten sam serwis podaje także wypowiedź jednego z liderów Betardu Tomasza Jędrzajaka. Aktualny indywidualny mistrz kraju w Gnieźnie pojechał poniżej swoich możliwości i zdobył tylko sześć punktów. - Mój dzisiejszy wynik uważam za słaby. Nie jestem z niego na pewno zadowolony. Mecz na początku był bardzo wyrównany - brakowało moich punktów, nie dawałem rady na tym torze i gospodarze byli ode mnie po prostu lepsi - przyznał samokrytycznie popularny "Ogór".

Mecz Startu Lechmy z Betardem Spartą był spotkaniem zaległym rozegranym w ramach pierwszej kolejki Enea Ekstraligi. Już w niedzielę wrocławscy żużlowcy zadebiutują na Stadionie Olimpijskim, a ich przeciwnikiem będzie Unia Tarnów. Początek pojedynku o godz. 15.30.