Świetny występ Woffindena w Grand Prix Bydgoszczy: Niezwykle emocjonalny komentarz angielskich dziennikarzy [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Żużlowiec Betardu Sparty Wrocław Tai Woffinden świetnie wypadł w Grand Prix Bydgoszczy, gdzie awansował do finału. Ostatecznie Anglik zajął czwarte miejsce.
Woffinden podczas sobotniego Grand Prix Bydgoszczy jeździł wybornie. W rundzie zasadniczej zdobył 12 punktów, tyle samo co Tomasz Gollob i Darcy Ward.

Najciekawszy bieg z jego udziałem, to bieg XV, w którym stoczył pasjonującą walkę z Emilem Sajfutdinowem, późniejszym zwycięzcą zawodów. Niewiarygodnie, niezwykle emocjonalnie wyścig ten komentują angielscy dziennikarze.

Woffinden awansował do finału, gdzie zajął czwarte miejsce.

W klasyfikacji generalnej żużlowiec Betardu Sparty zajmuje ex aequo trzecie miejsce z Hampelem - po 23 punkty. Drugi jest Darcy Ward - 25, a pierwszy Gollob - 31.

Woffindena można oczywiście na żywo zobaczyć dziś o godz. 16 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu podczas meczu Betardu Sparty z Unią Tarnów. W meczu pojedzie też inny uczestnik cyklu GP, Słowak Martin Vaculik. Ale poszło mu kiepsko, zdobył tylko cztery punkty (jedna wygrana i jedno trzecie miejsce) i w sumie zajął 12. pozycję.