Tai Woffinden nie zwalnia tempa. Kolejny komplet punktów młodego Anglika!

Tai Woffinden potwierdził wysoką formę z początku sezonu i zaliczył kolejny rewelacyjny występ. 23-letni żużlowiec Betardu Sparty Wrocław wygrał półfinał indywidualnych mistrzostw Wielkiej Brytanii.
Polub nas na Facebooku i żyj sportem razem z nami >>

Aż trzech zawodników Betardu Sparty Wrocław wyjechało w czwartek na żużlowe tory. Tai Woffinden i Troy Batchelor uczestniczyli w zawodach w Anglii, a Tomasz Jędrzejak rywalizował w Rawiczu w finale Złotego Kasku.

Najlepiej z naszych zawodników spisał się Tai Woffinden, który pewnie wygrał półfinał indywidualnych mistrzostw Wielkiej Brytanii. Popularny "Tajski" na torze w Sheffield okazał się bezkonkurencyjny, trzeci raz w ciągu ostatnich kilku dni zdobywając komplet punktów.

Troy Batchelor zaprezentował się natomiast w meczu angielskiej Elite League. Jego drużyna Swindon Robins pokonała 49:43 Eastbourne Eagles, a Australijczyk zdobył dla swojego zespołu dziewięć punktów w czterech biegach.

Najsłabiej z żużlowców Betardu zaprezentował się wczoraj Tomasz Jędrzejak, który startował w finale turnieju o Złoty Kask> Popularny "Ogór" na torze w Rawiczu zdobył tylko trzy punkty i zajął dopiero 16. miejsce. Kapitan wrocławskiej drużyny wygrał swój pierwszy bieg, ale w kolejnych wyścigach nie powiększył swojej zdobyczy punktowej, notując dwa defekty i jeden upadek.

W niedzielę Betard Sparta Wrocław zmierzy się na wyjeździe z Polonią Bydgoszcz. Początek spotkania o godz. 16.