Jarosław Hampel wygrał żużlowe Grand Prix w Gorzowie: Tai Woffinden z Betardu był trzeci

Tai Woffinden świetnie wypadł podczas Grand Prix Polski w Gorzowie - wrócił na tor po złamaniu obojczyka i wywalczył świetne trzecie miejsce
Jarosław Hampel wygrał Grand Prix Polski w Gorzowie. W finałowym wyścigu reprezentant Polski pokonał Chrisa Holdera, Taia Woffindena i Grega Hancocka.

Woffindena dwa tygodnie temu podczas turnieju w Cardiff złamał obojczyk, lecz podczas turnieju w Gorzowie nie było widać, że ma kłopoty ze zdrowiem. Ostatecznie awansował do finału, w którym był trzeci. Całe zawody zakończył zawody z dorobkiem 12 punktów i zachował drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Ma 73 punkty. Prowadzi Rosjanin Emil Sajfutdinow - 84 punkty. Dzięki drugiemu miejscu w Grand Prix Polski na trzecią lokatę w klasyfikacji awansował Holder.