Sprawdź, gdzie w weekend na Dolnym Śląsku można wystartować w ciekawych zawodach

Sympatycy biegania, kolarstwa, żeglarstwa oraz dobrej zabawy mają okazję wystartować, zmierzyć się z rywalami i własnymi słabościami
Mountain Marathon Śnieżka Run 1602

W sobotę w Karpaczu odbędzie się druga edycja cyklu MOUNTAIN MARATHON 2013 - Bieg na Śnieżkę. Start zawodów został zaplanowany na godz. 11 w hotelu Relaks. Zawodnicy biec będą ulicami miasta, a następnie niebieskim szlakiem rzucą wyzwanie najwyższej górze Karkonoszy.

Mistrzostwa Polski w Four Crossie - Szczawno-Zdrój

W sobotę w Szczawnie-Zdroju kolejny raz odbędą się kolarskie zawody w four crossie. Tym razem na torze na Słonecznej Polanie zostaną rozegrane mistrzostwa Polski. Na tym obiekcie odbywały się już imprezy najwyższej światowej rangi. Teraz rywalizować będzie czołówka polskich specjalistów w tej konkurencji kolarskiej.

Sudeckie Lato 2013 - Bielawa

W sobotę w okolicach Ośrodka Wczasowo- Wypoczynkowego "Sudety" w Bielawie odbędą się liczne zawody sportowe m.in. w piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę uliczną.

Sudeckie Żagle 2013 - Bielawa

Impreza współorganizowana z klubem żeglarskim Wielka Sowa. W programie m.in. koncerty żeglarskiej szanty, pokazy i konkursy dla dzieci, zdobywanie sprawności żeglarskich itp. Impreza, podobnie jak Sudeckie Lato, odbędzie się na przystani żeglarskiej OWW Sudety.

CykloFestiwal - Kudowa-Zdrój

Startujący już po raz trzeci będą skakać na rowerach do Stawu Zdrojowego. Oryginalna impreza, peleton rodzinny, miasteczko ruchu rowerowego i wiele innych konkursów i zabaw czeka na uczestników tej imprezy, którą zaplanowano na niedzielę.