Żużlowcy Betardu po zwycięstwie z Polonią Bydgoszcz: Będziemy walczyć o jak najlepsze miejsce

- Wszyscy spisali się świetnie i życzyłbym sobie, żeby wyglądało to tak w każdym meczu. Przede wszystkim pochwały należą się młodzieżowcom - komentował niedzielne spotkanie menedżer Betardu Sparty Wrocław Piotr Baron.
W niedzielę zawodnicy wrocławskiego Betardu Sparty Wrocław pokonali Składywęgla.pl Polonię Bydgoszcz 58:32. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Tai Woffinden, który zdobył tego dnia 13 punktów. Dobrze pojechali również juniorzy dolnośląskiego zespołu, Patryk Malitowski i Patryk Dolny, którzy łącznie zdobyli osiem punktów.

Po meczu radości z wygranej nie krył menedżer Betardu Piotr Baron: - Bardzo dziękuję moim zawodnikom za to, jak dzisiaj pojechali. Wszyscy spisali się świetnie i życzyłbym sobie, żeby wyglądało to tak w każdym meczu. Chciałbym pochwalić za ten mecz młodzieżowców, którzy odnieśli ważne zwycięstwa, oraz złożyć życzenia urodzinowe Zbyszkowi Sucheckiemu. Tak znakomitym występem zrobił sobie najlepszy prezent - mówił.

Wygrane spotkanie ocenił również Tai Woffinden: - Tor był dzisiaj bardzo dobry do ścigania. Spotkanie wcale nie należało do najłatwiejszych, wbrew temu, co mówi końcowy rezultat. Dziękuję kolegom z drużyny, kierownictwu klubu, Piotrowi oraz naszym niezawodnym fanom - cieszył się Anglik.

W dniu meczu urodziny obchodził żużlowiec Betardu Zbigniew Suchecki, który w meczu z bydgoszczanami był jedną z wyróżniających się postaci. Po spotkaniu z Polonią powiedział: - Dzisiaj jechało mi się naprawdę super. Wszyscy daliśmy radę i dalej jesteśmy w grze. Będziemy walczyć o jak najlepsze miejsce - mówił Suchecki.

W najbliższą niedzielę wrocławianie zmierzą się z 5. zespołem żużlowej ekstraklasy Unią Tarnów.