Miedź Legnica szuka trenera. Wśród kandydatów są Bartoszek, Mandrysz i Pasieka

Maciej Bartoszek, Piotr Mandrysz i Dariusz Pasieka są kandydatami do objęcia funkcji szkoleniowca pierwszoligowej Miedzi - informuje portal lca.pl. Wczoraj legnicki klub rozwiązał kontrakt z dotychczasowym trenerem drużyny Rafałem Ulatowskim.
Polub nas na Facebooku i żyj sportem razem z nami >>

Póki co funkcję tymczasowego trenera przejął dotychczasowy asystent Rafała Ulatowskiego - Piotr Tworek, który najprawdopodobniej poprowadzi legniczan w sobotnim meczu z Arką Gdynia. Mimo to właściciel Miedzi Andrzej Dadełło już rozpoczął poszukiwania nowego szkoleniowca. W gronie najpoważniejszych kandydatów wymienia się byłego trenera GKS-u Bełchatów - Macieja Bartoszka i Piotra Mandrysza, który ostatnio pracował w GKS-ie Tychy oraz Dariusza Pasiekę, który prowadził m.in. Arkę Gdynia i Cracovię.

- Prezes Dadełło nie ma tego w zwyczaju. Podobnie było w czerwcu, gdy postanowił rozstać się z Bogusławem Baniakiem. Właściciel klubu ma oczywiście listę swoich faworytów. I rozpoczął właśnie z nimi rozmowy. W najbliższych dniach raczej jednak nie ogłosimy nazwiska następcy Ulatowskiego - mówi w rozmowie z portalem lca.pl rzecznik klubu, Tomasz Brusiło.

Po siedmiu kolejkach legniczanie zajmują ostatnie miejsce w I lidze. Na koncie mają cztery porażki i trzy remisy. W sobotę, 14 września piłkarze Miedzi zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z Arką Gdynia.

Wrocław.Sport.pl ćwierka na Twitterze. Obserwuj nas >>