Jędrzejak i Batchelor podpisali nowe umowy z Betardem Spartą Wrocław

Tomasz Jędrzejak i Troy Batchelor pozostaną na dłużej w drużynie Betardu Sparty. Kapitan wrocławskiej drużyny przedłużył umowę o dwa lata, Australijczyk o rok
Polub nas na Facebooku i żyj sportem razem z nami >>

Dla Jędrzejaka zbliżający się sezon będzie już dziewiątym w barwach wrocławskiego klubu. Jeździ w nim od 2007 roku z przerwami na występy w KM Ostrów Wielkopolski i Tauronie Azoty Tarnów. W minionych rozgrywkach ze średnią 1,667 punktu na mecz był jednym z czołowych zawodników w zespole. Popularny "Ogór" podpisał z Betardem Spartą dwuletnią umowę.

Podpis pod nowym kontraktem złożył także ulubieniec kibiców Troy Batchelor. Australijczyk w poprzednim sezonie obok Taia Woffindena był kluczowym zawodnikiem wrocławskiej drużyny. We Wrocławiu będzie występował przez kolejny rok.

- Byliśmy bardzo zadowoleni z postawy Troya w sezonie 2013 i bardzo zależało nam na przedłużeniu współpracy z tym zawodnikiem. Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się osiągnąć porozumienie. Troya stać na bardzo wiele i może być jeszcze lepszym żużlowcem - mówi menedżer Betardu Sparty Piotr Baron.

Kilka tygodni temu dwuletnią umowę podpisał również mistrz świata i największa gwiazda Betardu - Tai Woffinden.

Wrocław.Sport.pl ćwierka na Twitterze. Obserwuj nas >>