Żużlowy Betard już sprzedaje karnety na przyszły sezon

Kibice żużlowi mogą już kupować karnety na mecze Betardu Sparty w sezonie 2014.
Betard Sparta zaprezentował już skład na nowy sezon, który rozpocznie się dopiero wiosną. Od teraz można również kupować abonamenty na wszystkie mecze drużyny w rundzie zasadniczej przyszłorocznych rozgrywek. Nowością jest fakt, że dla karnetowiczów zostaną wydzielone dwa sektory z miejscami numerowanymi - na trybunie głównej oraz w sektorze nr 22 (pierwszy wiraż). Do każdego zakupionego karnetu na miejsce numerowane zostanie dodany darmowy program zawodów do odbioru każdorazowo przed meczem we wskazanym miejscu na stadionie. Poza tym będzie można tradycyjnie nabyć karnety na miejsca nienumerowane. Rozpiętość cen jest duża: od 70 zł za karnet szkolny na sektory 16, 17 i 18 po 420 zł za karnet normalny na miejsca numerowane na trybunie głównej. Wszystkie ceny znajdziesz tutaj.

Abonamenty na siedem meczów żużlowców można nabywać drogą elektroniczną poprzez portal www.e-ticket.pl oraz osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-16.00 w siedzibie Zarządu Klubu przy ul. Świdnickiej 18/20 we Wrocławiu - IV piętro (Ernst & Young House)

Do 31.12.2013 roku karnety na miejsca nienumerowane można nabywać w świątecznej promocji ze zniżką 15%.

Jak informuje klub po każdym zakończonym etapie sprzedaży promocyjnej karnetów, tj. po 31 grudnia 2013, następnie po 31 stycznia 2014 roku i po 15 marca 2014 roku wśród wszystkich osób, które zakupią karnety, będą losowane nagrody. Wśród nich m.in. kalendarze żużlowe na rok 2014, które przygotował tytularny sponsor - firma Betard oraz trzy dwugodzinne zaproszenia do Wrocławskiego Parku Wodnego upoważniające do przebywania w strefie basenów rekreacyjnych i w strefie saun.