Bilety na siatkarskie mistrzostwa świata dostępne od kwietnia

Sprzedaż biletów na mecze siatkarskich mistrzostw świata 2014 w Hali Stulecia ruszy 7 kwietnia. Prawdopodobnie wejściówki będą dostępne tylko w internecie.
Taką informację podał w "Magazynie Siatkarskim Polska 2014" w telewizji Polsat - Maciej Bogusz z PZPS-u. Związkowy dyrektor marketingu i PR, cytowany za stroną polsatsport.pl, ogłosił: - Od 7 kwietnia będzie można kupować bilety na mistrzostwa świata. I to od razu na cały turniej, od fazy pierwszej z meczem otwarcia na Stadionie Narodowym po fazę finałową w Katowicach.

Na razie nie są znane jeszcze ceny biletów. Wiadomo natomiast, że w pierwszej fazie turnieju, czyli tej, kiedy we Wrocławiu zagrają Polacy, obowiązywać będą dwa rodzaje wejściówek. Jedne na mecz przedpołudniowy, drugie na dwa spotkania popołudniowe. To właśnie w tej sesji zawsze w Hali Stulecia grać będą biało-czerwoni.

W kolejnej rundzie, która również odbędzie się we Wrocławiu, bilety będą sprzedawane już na dwa mecze łącznie.

- Co do dystrybucji, najpewniej będzie to strona internetowa, bo to sposób sprawdzony i dogodny dla wszystkich. A ceny? Podamy je lada moment, być może nawet już za tydzień będziemy gotowi - zapewnia dyrektor Bogusz.

Terminarz meczów grupy A we Wrocławiu

31 sierpnia:

Wenezuela - Argentyna

Afryka 3 - Australia

2 września

Argentyna - Serbia

Afryka 3 - Wenezuela

Polska - Australia

4 września

Afryka 3 - Argentyna

Serbia - Australia

Polska - Wenezuela

6 września

Argentyna - Australia

Wenezuela - Serbia

Polska - Afryka 3

7 września

Australia - Wenezuela

Serbia - Afryka 3

Polska - Argentyna