Sport.pl

Gwiazdy gali Fight Exclusive Night w Magnolia Park: Zobacz trening wojowników MMA

Już 1 marca Magnolia Park zmieni się w arenę mistrzów mieszanych sztuk walki. Tego dnia w galerii pojawią się zawodnicy szykujący się do występu na Fight Exclusive Night - elitarnej gali MMA. Jednym z gości będzie Wojciech Bartnik - legendarny polski bokser i brązowy medalista olimpijski.
W czasie sobotniej imprezy, która rozpocznie się o godz. 13 poznamy tajniki przygotowań mistrzów mieszanych sztuk walki, którzy wyjdą na ring podczas wielkiej gali MMA. Wydarzenie planowane jest 8 marca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Zawodnicy zaprezentują się specjalnie dla gości Magnolia Park. - Organizując wydarzenia w naszej galerii, zawsze stawiamy na oryginalność i duże emocje. Nie inaczej będzie tym razem. Mistrzowie ringu, gwiazdy sztuk walk, a także atrakcyjne konkursy dla klientów. To wszystko sprawi, że będziemy w samym centrum wielkich, sportowych zmagań - mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. Fight Exclusive Night to największa gala sztuk walki we Wrocławiu. Twarzami imprezy są Paweł Andrzejczak oraz Damian Janikowski. Do mistrzów dołączył również - znany już gościom Magnolia Park - Robert Burneika, którzy przyjedzie do Wrocławia specjalnie na galę.

Gwiazdą sobotniego spotkania w Magnolia Park będzie legendarny polski pięściarz - Wojciech Bartnik - który podczas marcowej gali zadebiutuje na arenie mieszanych sztuk walki. Utytułowany bokser opowie o swojej karierze i wspomnieniach z igrzysk olimpijskich, a także rozda autografy zgromadzonym kibicom. - Wydarzenie ma na celu również promocję lokalnych klubów sztuk walki, które świętują coraz większe sukcesy. W sobotę zobaczymy przedstawicieli wszystkich, które pojawią się na wielkiej gali. Zaprezentują one pokazowe treningi, które będą idealnym przedsmakiem emocji, których świadkami będziemy 8 marca - dodaje Tomasz Waszkiewicz.

W trakcie imprezy wszyscy klienci Magnolia Park będą mogli nabyć bilety na galę, a także wziąć udział w konkursie wiedzy o MMA, w którym nagrodami będą bilety na galę. Dodatkowo wszystkie osoby, które wezmą udział w loterii wizytówkowej, staną przed szansą wylosowania voucherów na darmowe treningi w klubach zaangażowanych w wydarzenie.

Więcej o: