Rekordowa oglądalność meczów żużlowej ekstraligi

Niedzielny mecz Stali Gorzów z FOGO Unią Leszno zgromadził przed ekranami nc+ 175 tys. kibiców, co jest rekordowym osiągnięciem w przypadku transmisji z pojedynczego spotkania ENEA Ekstraligi na antenach kanałów platformy nc+. Mecz Unibax - Betard Sparta obejrzało w nc+ około 132 tys. widzów
Po bardzo wysokim wyniku w pierwszej kolejce rozgrywek ENEA Ekstraligi druga seria spotkań przyniosła kolejny rekord oglądalności. W świąteczną niedzielę spotkanie Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno na antenie nSport HD śledziło 175 tysięcy kibiców. To rekordowa liczba widzów meczu ENEA Ekstraligi w historii relacji na kanałach nc+.

Dwa poniedziałkowe mecze - Kantoronline Włókniarz Częstochowa - SPAR Falubaz Zielona Góra i Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław przyniosły kolejno wyniki - 158 tysięcy i 132 tysiące widzów. Łącznie drugą kolejkę rozgrywek na antenie nSport HD śledziło 465 tysięcy osób, co również jest wynikiem lepszym od zanotowanego w pierwszej kolejce.

Spotkania trzeciej kolejki ENEA Ekstraligi odbędą się 4 maja. Tego dnia od 16.00 prezentowane będą żużlowe hity na platformie nc+. Od 16.00 w nSport HD relacja ze starcia Grupa Azoty Unia Tarnów - Stal Gorzów, które będzie konfrontacją aktualnego lidera z wiceliderem tabeli. Zaraz potem relacjonowany będzie mecz SPAR Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń. To mecz mistrza Polski z wicemistrzem kraju, a zarazem rewanż za niedoszły ubiegłoroczny finał rozgrywek. O 22.00 kibice zobaczą podsumowanie kolejki w magazynie ENEA Ekstraliga.