Siatkarskie Mistrzostwa Świata: Bilety na mecze Polski we Wrocławiu wyprzedane

Wystarczył zaledwie jeden dzień, aby sprzedano wszystkie bilety na mecze z udziałem reprezentacji Polski w pierwszej fazie siatkarskich mistrzostw świata, które odbędą się we wrześniu we wrocławskiej Hali Stulecia.
Bilety w sprzedaży były od poniedziałku od godz. 16 głównie w portalu ticketpro.pl. Najtańsze wejściówki kosztowały 100 zł, a najdroższe nawet 400 zł. Najszybciej, bo w ciągu kilku godzin, wyprzedano bilety na mecz reprezentacji Polski z Argentyną. We wtorkowe południe nie było już też biletów na pozostałe spotkania Polaków z Australią, Wenezuelą i Kamerunem.

Natomiast nadal kupić można wejściówki na spotkania innych reprezentacji. Najtańszy pakiet na dwa mecze w jednym dniu bez udziału Polaków kosztuje 60 zł. Z kolei najtańsze bilety na hitowy pojedynek Argentyńczyków z Serbami można kupić za 40 zł. Droższe wejściówki kosztują 60 zł.

Przypomnijmy, że Polacy zmagania w pierwszej fazie mistrzostw świata w siatkówce rozpoczną 30 sierpnia meczem z reprezentacją Serbii na Stadionie Narodowym w Warszawie. Później biało-czerwoni przeniosą się do stolicy Dolnego Śląska. 2 września zmierzą się z Australią, a dwa dni później ich rywalem będzie Wenezuela. 6 września Polacy powalczą z drużyną Kamerunu, a kolejnego dnia z Argentyńczykami.

Hala Stulecia będzie najmniejszym obiektem, na którym odbędą się wrześniowe mistrzostwa świata w siatkówce. Wrocławski obiekt pomieści tylko 7 tys. widzów. W pierwszej fazie zagrają u nas zespoły z grupy A: Polska, Serbia, Argentyna, Australia, Wenezuela i Kamerun.