Sport.pl

Można jeszcze kupić bilety na mecze Polaków podczas siatkarskich mistrzostw świata

Prowadzona jest sprzedaż specjalnych biletów na mecze Polaków podczas siatkarskich mistrzostw świata we Wrocławiu. To oferta VIP, skierowana głównie do firm i biznesu.
Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn rozpoczną się 30 sierpnia meczem Polska - Serbia na Stadionie Narodowym. Pojedynek może obejrzeć około 60 tys. osób.

We Wrocławiu mistrzostwa potrwają od 31 sierpnia do 14 września i zaplanowano tu dwie fazy turnieju. W pierwszej, w Hali Stulecia, wystąpią Polacy, którzy rozegrają tu cztery spotkania grupy A: 2 września z Australią, 4 września z Wenezuelą, 6 września z Kamerunem oraz 7 września z Argentyną. W drugim etapie mistrzostw Wrocław razem z Katowicami ma być gospodarzem grupy F, powstałej z połączenia grupy B i C. Oznacza to, że mogą u nas zagrać mistrzowie olimpijscy Rosjanie czy wicemistrzowie olimpijscy Brazylijczycy.

Polski Związek Piłki Siatkowej bilety na mistrzostwa podzielił na kilka pakietów. Część z nich trafiła do sponsorów reprezentacji oraz mistrzowskiego turnieju, a kolejny pakiet przeznaczono dla kibiców. Wejściówki na mecze pierwszej fazy reprezentacji Polski w Hali Stulecia rozeszły się błyskawicznie. Sprzedaż ruszyła 28 kwietnia, a już po kilku godzinach biletów, które kosztowały od 150 do 400 zł, nie było.

Sporym problemem było w tym przypadku to, że wrocławska Hala Stulecia jest najmniejszym obiektem, w którym będą rozgrywane spotkania mistrzostw - pomieści tylko 6,5 tys. kibiców. W efekcie wejściówek przeznaczonych dla fanów siatkówki nie było zbyt wiele.

Natomiast wciąż aktualna jest oferta skierowana przede wszystkim do firm oraz bogatszych klientów - można jeszcze kupić bilety VIP na wszystkie pojedynki, które zostaną rozegrane we Wrocławiu. Bilet na jeden dzień mistrzostw (mecz Polaków oraz drugi pojedynek w grupie A) upoważnia do wstępu do strefy SuperVolley Club i kosztuje 1100 zł netto.

- Wejściówka umożliwia obejrzenie obydwu mistrzowskich spotkań zaplanowanych na konkretny dzień. Wtedy strefa VIP otwarta będzie na dwie godziny przed spotkaniem i półtorej godziny po ostatnim meczu dnia. Oczywiście zapewnione będą doskonałe warunki umożliwiające oglądanie meczów i specjalny katering - podkreśla Tomasz Cieślik, prezes Between Sports, firmy posiadającej w swojej ofercie pakiety VIP na siatkarskie mistrzostwa świata.

W sprzedaży jest kilkaset takich biletów. Pakiet obejmujący wszystkie cztery spotkania Polski we Wrocławiu oraz pierwszy dzień mistrzostw, kiedy w Hali Stulecia zagrają Wenezuela z Argentyną oraz Kamerun z Australią, kosztuje 4400 zł netto. Natomiast za bilet VIP na mecz otwarcia Polska - Serbia na Stadionie Narodowym w Warszawie trzeba zapłacić 1200 zł netto.

Z kolei bilety VIP na rywalizację w drugiej fazie turnieju we Wrocławiu, kiedy już nie będą grali Polacy, wyceniono na 900 zł za dzień. Organizatorzy podkreślają też, że świetnie sprzedają się pakiety VIP na cztery ostatnie mecze turnieju, które rozegrane zostaną w katowickim Spodku. Pakiet obejmujący dwa mecze półfinałowe, spotkanie o trzecie miejsce oraz finał mistrzostw świata kosztuje 3100 zł netto.

Więcej informacji o biletach na siatkarskie mistrzostwa świata na stronie www.supervolleyclub.com.

Więcej o:
Komentarze (2)
Można jeszcze kupić bilety na mecze Polaków podczas siatkarskich mistrzostw świata
Zaloguj się
  • proxi81

    0

    sprzedam bilety na mecze MŚ we Wrocławiu: gwiazdaa87@o2.pl

  • Oliwia Duszyńska

    Oceniono 1 raz -1

    Ceny trochę przerażają, ale można zawsze próbować je wygrać - konkursów nie brakuje np www.ledin.pl/WYGRAJ-BILET-NA-OTWARCIE-MISTRZOSTW-SWIATA-W-PILCE-SIATKOWEJ-NA-STADIONIE-NARODOWYM--news-pol-1343295413.html :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX