Ostatnie wzmocnienia Chrobrego Głogów: Łukasz Bogusławki i Damian Ałdaś

23-letni Damian Ałdaś i 21-letni zawodnik Legii Warszawa Łukasz Bogusławski zostali nowymi zawodnikami pierwszoligowego Chrobrego Głogów.
Jesteśmy także na Facebooku! Wystarczy, że nas polubisz >>

Ałdaś warunki z Chrobrym uzgodnił już wcześniej, ale klub czekał na wyniki badań lekarskich, bowiem zawodnik jest obecnie kontuzjowany i na pewno opuści początek rundy jesiennej. Dla 23-latka to powrót do drużyny z Głogowa. Piłkarzem tego zespołu był już w sezonie 2008/09. Ostatni sezon spędził w rezerwach Korony Kielce. W sześciu spotkaniach zdobył jedną bramkę.

Z kolei Bogusławski to 21-letni wychowanek Jagiellonii Białystok. W 2011 roku obrońca trafił do legii Warszawa, której barwy reprezentował w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy i trzecioligowych rezerwach. Rundę wiosenną ubiegłego sezonu spędził na wypożyczeniu w drugim zespole Widzewa Łódź.

Tymi transferami głogowianie zamknęli kadrę swojego zespołu na nowy sezon. Wcześniej do drużyny Chrobrego przybyli: pomocnicy Rafał Figiel, Damian Piotrowski i Dominik Kościelniak oraz obrońcy Jakub Kiełb i Mateusz Szałek.

Głogowianie pierwszy mecz na zapleczu ekstraklasy rozegrają na własnym stadionie 2 sierpnia. Ich rywalem będzie Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Wrocław.sport.pl ćwierka także na Twitterze >>