Słaby start Miedzi Legnica: Wyjazdowa porażka z Olimpią Grudziądz

Piłkarze Miedzi Legnica przegrali 2:4 z Olimpią Grudziądz w ramach 1. kolejki na zapleczu ekstraklasy.
Podopieczni Wojciecha Stawowego co prawda lepiej rozpoczęli spotkanie w Grudziądzu, jako pierwsi bowiem wyszli na prowadzenie . Bramkę w 21. minucie zdobył Wojciech Łobodziński. Jednak z prowadzenia legniczanie cieszyli się zaledwie osiem minut. Do remisu doprowadził Maciej Rogalski. Później strzelali już tylko piłkarze z Grudziądza. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy na listę strzelców wpisywali się Marcin Kaczmarek i Arkadiusz Aleksander.

Kolejną bramkę Miedź straciła zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. Swoje drugie trafienie zaliczył Maciej Rogalski. Legniczanie zdołali odpowiedzieć w 66. minucie golem Adriana Woźniczki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką "Miedzianki" 2:4.

Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 4:2 (3:1)

Bramki: Rogalski (29,. 49.), Kaczmarek (31.), Aleksander (34.) - Łobodziński (21.), Woźniczka (66.)

Olimpia: Sapela - Jaroch, Łabędzki, Piter-Bućko, Woźniak, Kłus, Smoliński, Popović (90. Żołądź), Rogalski (84. Szczot), Kaczmarek, Aleksander (72. Cieśliński).

Miedź: Bledzewski - Zgarda, Midzierski, Woźniczka, Zasada (69. Jovanović), Bartoszewicz (90. Szymański), Garuch, Feruga, Lenkiewicz (69. Kakoko), Łobodziński, Szczepaniak.