Sport.pl

Oni tańczą dla nich. Piłkarze Miedzi tańczą Harlem Shake za karnety [WIDEO]

I-ligowa Miedź Legnica opublikowała filmik, w którym piłkarze tańczą Harlem Shake. Wszystko dlatego, że kibice kupili ponad tysiąc karnetów na mecze zespołu.
W połowie lipca piłkarze Miedzi rzucili wyzwanie kibicom legnickiej drużyny. - Jeśli do czasu pierwszego meczu w Legnicy kupicie ponad 1000 karnetów, to specjalnie dla Was zatańczymy Harlem Shake - powiedzieli w specjalnym filmiku skierowanym do wszystkich fanów. Kibice podjęli wyzwanie i do piątku kupili 1245 karnetów, a piłkarze dotrzymali danego słowa.

Zawodnicy specjalnie dla kibiców Miedzi, pomiędzy treningami, nagrali wyjątkowy klip, do którego przygotowali specjalne stroje. Wziął w nim udział także trener Wojciech Stawowy, który był o to pytany na piątkowej konferencji prasowej przed meczem z GKS Katowice. - Piłkarze będą chyba tańczyć sami, bez Pana? - dociekali dziennikarze. - Też mam tam swój krótki epizod - odpowiedział z uśmiechem szkoleniowiec Miedzi, który żartował, że jeśli to ma pomóc jego drużynie w wygrywaniu, to jest gotów tańczyć przed każdym meczem.

Zobacz, jak piłkarze Miedzi tańczą Harlem Shake. Podoba się?Więcej o: